Sayfamız 478210 kez ziyaret edildi.

Mimari Tasarım

Mimari Tasarım

Üstlenilen işler , proje veya konseptin analiz, araştırma , eskiz , etüt ve tasarımıyla başlayıp, tüm detaylar en küçük ayrıntısına kadar çözülerek gerçekleştirilir. Bu hizmetlerde amaçlanan ; yalnızca özgün bir mimari oluşturmak değil, aynı zamanda işverenin yatırımının optimizasyonunu sağlamak üzere doğru malzeme seçimi ile akıllı üretim metodları ve detay çözümleri geliştirmektir. Amacımız ; teknoloji ve iletişimin hızla geliştiği günümüzde doğru , hızlı ve güvenilir işletme anlayışıyla hizmet vermektir.

Ehilcad Mühendislik konsept projelerin tasarım ve sunumlarından başlayan konut, ofis , cafe , restoran , mağaza , stant v.s. ve tüm iç ve dış mekan dekorasyonları ve ürün tasarımlarından bunların projelendirilip uygulanmasına dek varan bir yelpazede hizmet vermektedir. Bir kavram olarak tasarımı; yaşamların kesişmesi, paylaşılması ve değiştirilip geliştirilmesi şeklinde algılar, bu noktada tasarımları ve projeleri en ince ayrıntısına kadar detaylandırır. Atölyemiz deneyimli tasarımlarıyla her türlü üretimde bilgisini ve sezgisini kullanarak mekanı,malzemeyi ve ışığı temel alır. Bu üretimi doğa ve insan merkezli bir çerçeveye oturtmayı ilke edinmiştir.

Ehilcad Mühendislik; tüm iç ve dış mekan ; mimarlık , inşaat , tasarım ve dekorasyonları ile tüm projeler alanında hizmet vermektedir.

 

 

MİMARİ RESİMLERE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ